TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi istifa etti iddiası!

Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçı yaşanan krizin ardından iptal edildi. Yaşananların ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin istifa ettiği öne sürüldü. Öte yandan Büyükekşi’nin kaldığı otelde fenalaştığı ve doktor kontrolüne alındığı aktarıldı.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da bu akşam oynanacak olan Turkcell Süper Kupa maçı öncesi “Atatürk pankartı” ve “Atatürk tişörtü” krizi yaşandı. Takımların maç öncesinde sahaya Atatürk tişörtleriyle ve seremoniden önce sahaya Atatürk’ün sözlerinin yazılı olduğu pankartlarla çıkmak istemesi, Suudiler tarafından kabul görmedi. Galatasaray ve Fenerbahçe kulüpleri, Maçtan önce Atatürk tişörtleriyle sahaya çıkılmasına izin verilmediği için sahaya çıkmayı reddetti. Süper Kupa maçının iptal olduğu açıklandı!

Mehmet Büyükekşi istifa etti iddiası

Suudi Arabistan’da yaşanan Atatürk skandalının ardından gözler Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) çevrildi.

Ajansspor’dan Salim Manav’ın haberinde göre, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin istifa ettiği belirtildi.

Büyükekşi fenalaştı, doktor kontrolüne alındı

TRT Spor’un haberine göre TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi otelde fenalaştı. Otele ambulans çağrıldı. Büyükekşi doktor kontrolüne alındı.

TIKLAYIN –

TIKLAYIN – Galatasaray ve Fenerbahçe’den tarihi duruş: Devler, Suudilerin Atatürk ambargosuna karşı Süper Kupa maçına çıkmadı!

TIKLAYIN – Erden Timur’dan Süper Kupa açıklaması: Ülkeye dönüyoruz

TIKLAYIN – Beşiktaş’tan Süper Kupa çağrısı: Atamızın semtinde, dünyanın en güzel stadında oynamak üzere, Atatürk sevdalılarını Türk bayraklarıyla Dolmabahçe’ye bekleriz

TIKLAYIN – CHP’den Süper Kupa paylaşımı: Atatürk’ten taviz vermeyen, Fenerbahçe de Galatasaray da bu kupayı kazandı

TIKLAYIN – Süper Kupa maçı krizin ardından iptal oldu, Mehmet Büyükekşi’ye tepki yağdı: Atatürk’ü tartışmaya açan TFF, istifa!

TIKLAYIN – Galatasaray ve Fenerbahçe’den yurda dönme hazırlığı!

TIKLAYIN – Galatasaray, Fenerbahçe ve TFF’den ortak Süper Kupa açıklaması!

TIKLAYIN – Bölünen futbol, Galatasaray ve Fenerbahçe’ye destekte bir araya geldi; Suudilerin Atatürk ambargosuna karşı ezeli rakipler, ortak değerde birleşti

TIKLAYIN – Siyasilerden Süper Kupa maçı açıklamaları: AKP iktidarının sorumsuzluğu, Suudi Arabistan yetkililerini hadsizleştirmiş!

TIKLAYIN – Ali Koç ve Dursun Özbek, toplantı yapılan otelden ayrıldı

TIKLAYIN – Cem Küçük: Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin istifasını istediği duyumum var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x