Bu Kez Zam Değil İndirim Geldi! Fiyatı Tam 100 TL Birden Düştü

Enflasyonun artması ile birlikte birçok ürüne zam gelirken, Mart ayının ilk müjdeli haberi geldi! Mutfak tüpü fiyatına 100 TL indirim yapıldığı açıklandı. Bu indirim, zamdan olumsuz etkilenen ve geçim derdinde olan vatandaşlar için bir nebze olsun rahatlama sağlayacak.

FİYATI TAM 100 TL BİRDEN DÜŞTÜ

İpragaz, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile Turkcell Bizce kullanıcılarına müjdeli bir haber verdi. Kampanya kapsamında, iPApp mobil uygulaması üzerinden 12 kg’lık ev tüpü satın alan tüm Turkcell Bizce kullanıcılarına 100 TL indirim uygulanacak.

İpragaz’dan Turkcell Bizce Kullanıcılarına 100 TL İndirimli Tüp Kampanyası!

Turkcell Bizce uygulamasında “şifre al” butonunu tıklayarak alacağınız şifreyi İpragaz mobil uygulaması İPApp’ta kullanmanız gerekmektedir. Bizce uygulamasından aldığınız şifreyi, İPApp’ta tüp siparişinizi verirken “Sepetim” adımında “Promosyon Kodu” alanına girdiğinizde tavan satış fiyatı üzerinden 100 TL değerindeki indirim tutarından faydalanılacak.

SON TARİHİ KAÇIRMAYIN!

12 kg’lık İpragaz ev tüplerinde ve kampanyaya katılan bayilerde kazanılan indirim promosyon kodlarının İPApp’ta kullanımı 30.04.2024 tarihine kadar geçerli olacak. Öte yandan kampanya İpragaz A.Ş. (“İpragaz”) ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.(“Turkcell”) tarafından düzenlenmekte olup, 01.02.2024 – 08.03.2024 tarihleri arasında geçerli. EPDK’ya bildirilen KDV dahil tavan satış fiyatı üzerinden 100 TL tutarında indirim yapılacak. Kampanyadan 45 gün içinde bir kez yararlanılabilecek. Kampanyaya katılım 5.000 adet iPApp promosyon kodu ile sınırlıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x