Aylar önce ilk kez anne olmuştu! 83 yaşındaki sevgilisiyle evlenecek mi?

Usta oyunu Al Pacino’nun (83), dördüncü kez baba olmaya hazırlandığı geçtiğimiz haziran ayında ortaya çıkmıştı. TMZ, ünlü ismin geçen sene nisan ayında aşk yaşamaya başladığı 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah’ın sekiz aylık hamile olduğunu bildirmişti.

TMZ’nin haberine göre; aktör dördüncü çocuğunu hamilelik haberinin duyulmasından kısa bir süre sonra kucağına almıştı. İkiliye yakın kaynaklar, Alfallah’nın bir erkek çocuk dünyaya getirdiğini ve her iki ebeveynin de oğullarının doğumundan dolayı çok mutlu olduklarını söylemiş; bebeğin adının Roman olduğu öğrenilmişti.

VELAYET DAVASI AÇTI

Alfallah, eylül ayında ise hala ünlü isimle ilişkisi devam etmesine rağmen oğlunun velayeti için dava açmıştı. The Blast’ın haberine göre; Alfallah, oğlu Roman’ın velayetini talep ettiği, Pacino’nun da ‘makul ziyaret haklarına’ sahip olmasını istediğini belirten belgeleri mahkemeye sunmuştu.

Velayet davası bu ayın başında sonuçlanmış, ikilinin ortak yasal velayete, Alfallah’ın ise birincil fiziksel velayete sahip olacağı açıklanmıştı. Ayrıca usta oyuncunun kız arkadaşına ayda 30 bin dolar nafaka ödemesine ve oğlu için bir eğitim fonuna yıllık 15 bin dolar yatırmasına karar verilmişti.

‘EVLİLİK’ CEVABI!

Son olarak TMZ’ye konuşan Noor, beklenmedik bir açıklamada bulundu. Beverly Hills’te dışarıdayken, çocuğunun babası Al Pacino ile evlenip evlenmeyeceği sorulan genç kadın, şu yanıtı verdi:

Sanmıyorum. Ben evlenecek bir tip değilim.

Alfallah, Noel ve yılbaşı tatilini oğlu Roman ve sevgilisi Pacino ile birlikte geçireceğini de belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x