Serdar Ali Çelikler’den Galatasaray-Antalyaspor maçının yan hakemi Mustafa Savranlar’a: Karına sövseler “Buyur abi akşam ben getireyim” diyeceksin

Futbol yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Galatasaray-Antalyaspor maçının ardından hakem yönetimine tepki gösterdi. Karşılaşmanın yan hakemi Mustafa Savranlar‘a “Sen hakem değilsin, adam da değilsin” diyen Çelikler, “Senin anana avradına sövseler duymayacaksın, karına sövseler “buyur abi akşam ben getireyim” diyeceksin” ifadelerini kullandı.

Trendyol Süper Lig’de 27. haftanın kapanış maçında konuk ettiği Bitexen Antalyaspor’u 2-1 yenen Galatasaray, liderliğini sürdürdü. 

Karşılaşmayı Vole YouTube kanalında yayımlanan “Son Round” programında değerlendiren Serdar Ali Çelikler, karşılaşmanın hakem ekibine tepki gösterdi. Çelikler’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Karına sövseler “buyur abi akşam ben getireyim” diyeceksin”

Ahlaksızlık, şerefsizlik, tiyatro izliyoruz. Mustafa Savranlar, Kerem Demirbay gözünün önünde Erdoğan’ı tutup atıyor, faul bayrağı kaldıramıyorsun. O pozisyon az daha gol olacaktı. Gözünün önünde görmüyorsun bir de yalandan bakıyorsun. 3 kere sana “f… off” diyor duymuyorsun, görmüyorsun. Çünkü sen adam değilsin. Hakem değilsin adam da değilsin. Senin anana avradına sövseler duymayacaksın. Karına sövseler “buyur abi akşam ben getireyim” diyeceksin. O haldesin. Çünkü siz ahlaksızsınız.

“Yabancı hakem gelmediği sürece bu ligden bir şey olmaz”

Penaltısında ofsaytında değilim ben, bunu her seferinde söyledim. O zaman bu hakemler yönetmesin. Kendilerine sövdükleri zaman susuyorlar, yarabbi şükür diyorlar. Yabancı hakem gelmediği sürece bu ligden bir şey olmaz. Adil bir lig olmaz.

“Torreira’ya yüzde yüz kırmızı kart var görmüyorsun, çünkü korkuyorsun”

Penaltıyı verdin, tartışırız sana göre penaltıdır bana göre değildir. Ofsayt pozisyonuyla ilgili bin tane tartışma var. Ben bilemiyorum ofsayt mı değil mi. Benim gördüğüm adam değil bunlar. Torreira’ya yüzde yüz kırmızı kart var görmüyorsun, çünkü korkuyorsun. Korkmakta da haklılar bak hak da verdim. O zaman yabancıları getirelim. Niye bunu çekiyoruz ki biz? Bu kadar baskının altında, bu kadar demeç savaşlarının içinde korkuyor da olabilirler. Talimat aldıklarını sanmıyorum, baskının altındalar diyorum o zaman yabancı getirelim. Ayıp denen bir şey var.

“Torreira’nın ayağına gelmeden ofsayt çizgisinin çizildiği kanıtlanmış şekilde iddia edildiği söyleniyor”

Ofsayt pozisyonunda Torreira’nın ayağına gelmeden ofsayt çizgisinin çizildiği kanıtlanmış şekilde iddia edildiği söyleniyor. Bilemiyorum ben o kadarını. Twitterda gezen şeylere inanmamayı öğrendim ben. O zaman görüntüler doğruysa, tekrar ediyorum görüntülerin doğru olup olmadığını bilmiyorum.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x